SA Kultuurileht nõukogu liikmed:

Madis Aben, Krista Aru, Tiit Aleksejev, Ragne Kõuts-Klemm, Meelis Kubits,  

Virve Sarapik,  Asta Trummel, Marge Varma

________________________________________________________________________________________

Juhatuse esimees  Toomas Väljataga toomas@kl.ee (+372) 6833 100
Sekretär  Tiina Taur tiina@kl.ee (+372) 6833 100
Tootmis- ja turundusjuht   Marika Rohde  marika@kl.ee (+372) 6833 133
Kultuurilehe veebitoimetaja   Valner Valme  valner@kl.ee
Pearaamatupidaja Eldi Kreison eldi@kl.ee (+372) 6833 103
Raamatupidaja  Heli Mägi heli@kl.ee (+372) 6833 106
Raamatupidaja  Katrin Saarelaid katrin@kl.ee (+372) 6833 105

________________________________________________________________________________________

Aadress: Voorimehe 9, 10146 Tallinn
Reg. nr. 90005426
Makse saaja: Rahandusministeerium
SEB Pank: EE891010220034796011 (BIC/SWIFT: EEUHEE2X)
Swedbank: EE932200221023778606 (BIC/SWIFT: HABAEE2X)
LHV Pank: EE777700771003813400 (BIC/SWIFT: LHVBEE22)
Luminor Bank: EE701700017001577198 (BIC/SWIFT: RIKOEE22)
viitenr. 3500078720
KM nr EE100532203
TP kood: 011316
Mail: info@kl.ee

Sihtasutus Kultuurileht juhatuse ja nõukogu tasustamine 2023

Asutaja otsus 2022

Ülevaade Sihtasutuse Kultuurileht nõukogu tööst 2023. aastal.

Kultuuriministri käskkiri nr 364, 25.11.2013

SA Kultuurileht põhikiri

SA Kultuurileht kultuuriministri põhikirja muutmise käskkiri 27.09.2023

Strateegiline arengukava aastateks 2024–2028

SA Kultuurileht 2024. aasta tegevuskava

Sihtasutuse Kultuurileht nõukogu liikme määramine

Aruanded

 

SA Kultuurileht väljaannete veebikohalolu ja selle arenguvõimalused